Dzisiaj jest: 30.5.2024, imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
WYBIERZ JĘZYK

Podłe kłamstwa

Autor: Parker S. Huntington
Kategoria/cykl: literatura obyczajowa/romans
Typ okładki: miękka ze skrzydełkami
Stron: 576
Wydawca: Wydawnictwo Luna
Rok wydania: 2024
Ocena:
Link do zakupu: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5101381/podle-klamstwa

Podłe kłamstwa” to historia młodej dziewczyny, która ma wszystko. Zamiast spędzić noc z Reedem, spędza ją z jego starszym bratem. Emery i Nash bo tak nazywają się główni bohaterowie znów spotykają się po latach. Ona potrzebuje pomocy, a on ma odpowiednie środki by to uczynić, ale jakie pobudki nim kierują?

Miłość. To głupie, że ludzie gonią za czymś tak kapryśnym. Za uczuciem, które jednego dnia jest, a następnego może już nie być”.

Ta książka ma ponad 600 stron i sporą część zajmują opisy. Ciężko było mi się w nią wgryźć ale z każdą przeczytaną stroną coraz trudniej jest się oderwać.

Autorka stworzyła oryginalną fabułę i tło dla romansu Emery i Nasha. Wspaniale było obserwować jak ich relacje ulegają zmianie. Do tego tajemnice i intrygi powodują, że wieczór z tą książką jest udany.

Miłość jest najdroższą rzeczą, jaką kiedykolwiek posiądziesz. Płacisz za nią smutkiem, łzami i kawałkiem swojej duszy, ale w zamian otrzymujesz szczęście, wspomnienia i życie”.

Choć to moje  pierwsze spotkanie z twórczością autorki to już wiem, że nie ostatnie. Z przyjemnością poznam inne pozycje tej autorki.

Ja polecam!!

.


Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.