Dzisiaj jest: 21.2.2024, imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Przeglądy gazowe Bytom

dodano: 2024.02.07 ważne do: 2024.05.07 wyświetleń: 25
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy profesjonalne szkolenia zawodowe i kursy doszkalające związane z bezpieczeństwem i higieną pracy oraz ochroną przeciwpożarową. Nasza oferta skierowana jest do różnych grup zawodowych, obejmując zarówno kadrę kierowniczą, pracowników administracyjno-biurowych, jak i osoby zatrudnione na stanowiskach robotniczych.

Nasze szkolenia nie tylko przekazują solidną podstawę teoretyczną, ale również koncentrują się na aspektach praktycznych, umożliwiając efektywne stosowanie zdobytej wiedzy w miejscu pracy. Specjalizujemy się w przekazywaniu istotnych umiejętności z zakresu pierwszej pomocy, co jest szczególnie istotne dla pracowników szkół i placówek, zarówno publicznych, jak i prywatnych.

Nasza elastyczność pozwala dostosować ofertę szkoleniową do indywidualnych potrzeb klientów, gwarantując kompleksowe podejście do kształcenia w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy. Dbamy o to, aby nasi uczestnicy byli odpowiednio przygotowani do różnorodnych sytuacji zawodowych, a nasze szkolenia przyczyniały się do podniesienia standardów bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Szkolenia i Doradztwo BHP i PPOŻ. Monika Puzio
ul. Przemysłowa 2
41-902 Bytom
tel. 606 819 844
biuro@bhppuzio.pl
Kontakt
Szkolenia i Doradztwo BHP i PPOŻ. Monika Puzio
ul. Przemysłowa 2, 41-902 Bytom, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.