Dzisiaj jest: 30.5.2024, imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
WYBIERZ JĘZYK

Nibylandia. Tu żyją potwory!

Autor: Jonathan Green
Kategoria/cykl: inne
Typ okładki: miękka
Stron: 528
Wydawca: Muduko
Rok wydania: 2023
Ocena:
Link do zakupu: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5088057/nibylandia-tu-zyja-potwory

Dziś przychodzę do was z wpisem nieco innym niż wszystkie. Książka pod pt. „Nibylania. Tu żyją potwory” to gra paragrafowa, która przeniesie was do zupełnie innego świata. Tutaj to TY decydujesz, którą ścieżkę wybrać. Na samym początku musisz zapoznać się z zasadami gry, które nie są zbyt skomplikowane i wprowadzą cię w klimat gry. Następnie wybieramy jedną z postaci np. Wendy Darling, Piotruś Pan, Cyrysia Lilia czy kapitan Jakub Hak.

Oprócz samej książki należy przygotować sobie dwie kostki do gry, lub standardową talię kart(52 karty), ołówek, gumkę do ścierania i czystą kartkę. I możemy zaczynać swoją przygodę. Ja muszę przyznać, że po upływie 10 minut skoczyłam rozgrywkę. Następnym razem było już lepiej :). Muszę przyznać, że z tą pozycją nie idzie się nudzić, gdyż to nie jest zabawa naraz czy dwa. Będziecie wracać i sprawdzać inne opcje… Jest to zupełnie inna firma na spędzenie wolnego czasu. Zalecana dla osób powyżej 14 roku życia.

Sprawdźcie sami!!

Ja polecam !!


Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.