Dzisiaj jest: 19.7.2024, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
WYBIERZ JĘZYK

Rośliny domowe, Poradnik dla dzieci

Autor: LENKA CHITYLOVA, MARTA GARGULAKOVA
Kategoria/cykl: Popularnonaukowe
Typ okładki: twarda
Stron: 56
Wydawca: Wydawnictwo Papilon
Rok wydania: 2024
Ocena:
Link do zakupu: https://publicat.pl/ksiazki/rosliny-domowe-poradnik-dla-dzieci/

Dziś przychodzę do Was ze świetną pozycją dla dzieci Rośliny domowe, Poradnik dla dzieci”Dzięki uprzejmości wydawcy Wydawnictwo Papilon mam przyjemność przedstawić Wam moją opinię na jego temat.

Rośliny domowe uwalniają nas od napięć i zmartwień, a do tego ułatwiają sen i oddychanie. By rośliny mogły cieszyć oko cały rok i dobrze rosły musimy stworzyć im odpowiednie warunki. Ta pozycja pomoże wam pokonać pierwsze trudności. Znajdziecie tu wszystkie niezbędne wiadomości, a także sporo dodatkowych porad. Pielęgnacja roślin nie jest łatwa. Potrzebujemy zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz posiadać ogrom empatii . Cały czas musimy bacznie obserwować nasze rośliny czy nasze działania im odpowiadają.

Pielęgnacja roślin to zajęcie, które rozwija i daje wiele radości. Za pomocą roślin w pokoju można rozbić małą dżunglę lub ozdobić półkę czy parapet. Na początku musimy uzbroić  się w cierpliwość i wytrwałość oraz zaopatrzyć się w materiały, które będą nam potrzebne.

Wybór roślin jest ogromny…, a początki nie są łatwe, dlatego też nie należy zniechęcać się niepowodzeniem.

Moje dziewczyny u siebie w pokoju mają Zimiokulkas ziamolistny jest to roślina idealna dla osób początkujących. Poradzi ona sobie z suchym powietrzem, przelaniem czy niedostatkiem światła. Nazywany jest „twardzielem” ponieważ będzie dobrze rósł w każdych warunkach z wyjątkiem stanowisk słonecznych. Podlewają go jak im się przypomni. Wystarczy mała ilość wody i o dziwo , to działa bo zaczął wypuszczać nowe pędy. Ta pozycja jest rewelacyjna, tu nawet ja znalazłam interesujące teiści i przypomniałam sobie podstawowe informacje.

Jeśli chcesz zaszczepić w swoim dziecku pasje, którą będziecie razem dzielić, to ten poradnik sprawdzi się idealnie. Uciszy małego i dużego. Nasze zdrowie i samopoczucie jest najważniejsze i nie ma co z tym zwlekać . Zachęcam do zakładania domowej dżungli wraz z najmłodszymi, ponieważ opieka nad roślinami uczy odpowiedzialności, uważności i palowania działania.

Polecam serdecznie!!!


Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.