Dzisiaj jest: 18.4.2024, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy
WYBIERZ JĘZYK

Czułe szepty

Autor: Piotr Szyszka
Kategoria/cykl: Literatura piękna » Powieść » Romans i literatura erotyczna
Typ okładki: miękka
Stron: 365
Wydawca: Homent
Rok wydania: 2020
Ocena:
Link do zakupu: https://bonito.pl/produkt/czule-szepty

"Czułe szepty" to powieść wielowątkowa autorstwa Piotra Szyszki. Dostajemy tu opis wielkiej miłości, Martyny i Jacka. Martyna jest tu silną postacią kobiecą. Pracuje w korporacji natomiast Jacek jest komornikiem. Ci dwoje pasują do siebie i się uzupełniają. On poza nią świata nie widzi. Jednak przeciw ich miłości staje Grzegorz i podaje tabletkę gwałtu Jackowi.
 

Wiem, że bardzo mnie kochasz i bardzo się starasz. Ciągle okazujesz to na tyle sposobów”.

Kilka razy podchodziłam do tej pozycji. Nie wciągnęła mnie od pierwszej strony, a akcja rozkręca się dopiero na sam koniec gdy nasi bohaterowie muszą stanąć do walki o przeżycie.

Czy im się to uda?

Bo wiesz jak facetowi zależy to potrafi nie tylko rozebrać kobietę, ale też i pomóc jej się ubrać”.

Dowiecie się tego po lekturze tej pozycji. Okładka przyciąga wzrok a wyobraźnia zaczyna pracować. Ja sięgając po tę pozycję spodziewałam się w niej znaleźć ciut więcej niegrzecznych scen bądź wulgaryzmów. Akcja zbyt wolno szla do przodu nawet była drętwa. Za to jest dokładny opis miasta Bydgoszczy....

Choć ta książka nie od razu przypadła do gustu to uważam, że należy dać jej szansę  i poznać pióro autora.


 


 


Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.