Dzisiaj jest: 18.4.2024, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy
WYBIERZ JĘZYK

O dziku, który miał marzenie

Autor: Anna Rumocka-Woźniakowska
Kategoria/cykl: bajki
Typ okładki: miękka
Stron: 44
Wydawca: Million
Rok wydania: 2023
Ocena:
Link do zakupu: https://studiomillion.pl/pl/p/O-dziku%2C-ktory-mial-marzenie-Anna-Rumocka/118

RECENZJA PATRONACKA

,,O dziku, który miał marzenie„ to książka autorstwa Anny Rumockiej. Głównym bohaterem tej książki jest dzik Zdziś. Mieszka on w lesie, ale czuje się bardzo samotny. Zawsze odstawał od swojego stada ze względu na swoją tusze. Dlatego postanawia wyruszyć w świat. Trafia do miasteczka Lipiany i na swojej drodze spotyka sarenkę Martę, która zaprasza naszego dzika na spacer po miasteczku. Później nasz bohater ma wiele przygód, ale tego wam nie zdradzę. Na swej drodze spotyka życzliwe mu osoby. Nawet gospodyni stajni postanowiła mu pomóc i rozpisała dla niego zdrową dietę. Dzik Zdziś pracował wytrwale by osiągnąć wymarzoną wagę i założyć na siebie ręcznie robiony niebieski sweterek.

Ta książka w ciekawy i humorystyczny sposób opisuje przygody leśnego zwierzęcia. Historyjka przeznaczona jest dla dzieci. Została ona napisana prostym dziecięcym językiem by ułatwić najmłodszym zrozumienie jej. Autorka zwraca naszą uwagę by od najmłodszych lat uczyć dzieci szacunku do drugiego człowieka, ponieważ każdy z nas chce być kochany i akceptowany. Ukazuje nam tez, że marzenia same się nie spełniają, tylko marzenia trzeba spełniać.  Jeśli się bardzo chce, to wszystko jest możliwe.

Zachęcam do lektury tu nie ma limitu wieku. Cała pozycja została pięknie wydana, a kolorowe ilustracje przyciągają wzrok.

Przekonajcie się sami !!!

Ja gorąco polecam

Premiera 11.12. 2023

Moje logo znajdziecie na okładce książki.


Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.