Dzisiaj jest: 17.6.2024, imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
WYBIERZ JĘZYK

Ostatnia asysta

Autor: K. Hellishdeer
Kategoria/cykl: literatura obyczajowa/romans
Typ okładki: miękka ze skrzydełkami
Stron: 240
Wydawca: White Raven
Rok wydania: 2023
Ocena:
Link do zakupu: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5080828/ostatnia-asysta

RECENZJA PATRONACKA

Pierdolona sinusoida uczuć sprzecznych emocji rozgrywała we mnie pokera z samym szatanem, któremu oddałem już nie tylko dusze, ale też i godność".

Fabian i Łucja to główni bohaterowie książki pt. ,,Ostatnia asysta'' autorstwa K. Hellishdeer. Ich wspólną pasją jest koszykówka. Dziewczyna marzy o tym by do tego wrócić. Jednak przez kontuzje Łucja może tylko kibicować swojemu przyjacielowi.

,,Gra mnie uspokajała. Echo piłki uderzającej o boisko oraz okrzyki kibiców były dla mnie jak najlepsza muzyka”.

Jednak czy jest coś takiego jak przyjaźń damsko-męska? Są podobno wyjątki od reguły, ale nie w tym przypadku...

,,Zjednoczyła nas pasja, która potem stworzyła dystans między nami, aby ostatecznie ponownie scalić nasze dusze''.

Dwoje młodych ludzi, którzy dopiero zaczynają swoje dorosłe życie, a świat stoi przed nimi otworem. Jednak oni mimo młodego wieku przeszli tak wiele. Ta książka pokazuje silne przyjaźnie młodych ludzi i ogrom miłości. Fabian robi wszystko, by uszczęśliwić Łucje, ale jakim kosztem...

,,Każdy upadek kształtuje nasze, i jednocześnie pokazuje nam w jakim stopniu jesteśmy wojownikami''.

Fabian jest chłopakiem, o którym marzy każda dziewczyna mająca naście lat.

Autorka świetnie wykreowała bohaterów. W pełni pokazują swoje emocje i rozterki, są tacy prawdziwi. Możemy się z nimi utożsamić. Bardzo kibicowałam Łucji i Fabianowi, jednak nie przewidziałam zakończenia jakie funduje nam Karolina Hellishdeer. Przygotujcie sobie chusteczki.

Ci młodzi nie zasłużyli sobie na taki los. Nigdy nie wiemy co Bóg dla nas przygotował, dlatego doceniajmy, to co mamy i cieszmy się życiem. Nie odkładamy marzeń na potem...

Ta pozycja zmieni wasz punkt widzenia na wiele spraw. Pokaże, że życie i zdrowie mamy jedno i należy o nie zadbać.

,,Każdy z nas mierzy się codziennie z nowymi wyzwaniami, problemami, lękami... Najważniejsze jest to, aby każdy z nas miał obok siebie kogoś, na kim może polegać''.

Zachęcam do lektury, problemy tu ukazane są wciąż aktualne w życiu młodych ludzi. Dostaniecie tu wszystko z czym kojarzy się romans, ale delikatnie i z wyczuciem.

Przekonajcie się sami

Ja gorąco polecam!!!
 

Moje logo znajdziecie na skrzydełku książki.

PREMIERA 06.11. 2023


Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.