Dzisiaj jest: 19.7.2024, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
WYBIERZ JĘZYK

Ciche cuda. Z zachwytu nad życiem. Zbiór rozbudzających nadzieję opowiastek

Autor: Anna H. Niemczynow
Kategoria/cykl: literatura obyczajowa/romans
Typ okładki: miękka ze skrzydełkami
Stron: 272
Wydawca: Wydawnictwo Luna
Rok wydania: 2023
Ocena:
Link do zakupu: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5085549/ciche-cuda-z-zachwytu-nad-zyciem-zbior-rozbudzajacych-nadzieje-opowiastek

 Lubicie czytać biografie albo autobiografie? Mi czasem się zdarza i dziś postaram się wam przybliżyć najnowszą książkę A H. Niemczynow pt. ,,Ciche cuda. Z zachwytu nad życiem. Zbiór rozbudzających nadzieję opowiastek".

,,Uśmiechnij się i śmiej się. Nie bierz życia tak poważnie. Jesteśmy tu na chwile, życie doczesne jest przystankiem w drodze ku wieczności”.

Autorka pani Ania oddaje w nasze ręce bardzo ważną książkę, w której nie boi się podjąć trudnych tematów. W tej pozycji poznajmy trudy dzieciństwa naszej autorki. Wielokrotnie wspomina o samotnym macierzyństwie, nieudanym małżeństwie, ale jest też uzależnienie od sportu, anoreksja i bulimia. A H. Niemczynow w tej książce dzieli się z nami skrawkami ze swojej codzienności i robi to w niebywały sposób i jednocześnie łamiąc stereotypy.
 

,,Na świecie są ludzie grubi i szczupli. Wszyscy jesteśmy tu potrzebni. Różnorodność jest czymś pięknym i na pewno nie należy się jej wstydzić”.
 

,,Ciche cuda” to wyjątkowa autobiografia, która pokazuje życie zwykłej dziewczyny, która w mediach jest taka niezwykła, zawsze uśmiechnięta i pogodna mimo tego, co ją spotkało. Zaufała Bogu i w modlitwie odnajduje spokój. Rozmowa z najwyższym jest najważniejszym punktem w planie dnia.
 

,,Szczęście nie jest ani dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie’.’– E. Fromm

 

Nasza autorka lubi książki tego pisarza i często w mediach przywołuje ten cytat, który ma w sobie, to coś.
Składam wielkie gratulacje dla autorki za odwagę, aby podzielić się z nami blaskami ze swojego życia. Ta relacja skłania do refleksji nad własnym życiem i zmierzania się ze swoimi demonami.

 

Zachęcam do lektury w te długie jesienne wieczory. 

Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.