Dzisiaj jest: 21.2.2024, imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Szkoła Pływania Na Fali - szkoła pływania Gdańsk

dodano: 2023.12.22 ważne do: 2024.03.21 wyświetleń: 36
Szczegóły ogłoszenia:

Szkoła Pływania „Na Fali” to ciesząca się uznaniem akademia pływania. Aktywności przeznaczone są dla dzieci i dla starszych. Każdorazowo nauka pływania Gdańsk odbywa się w bezpiecznych okolicznościach. Doświadczeni instruktorzy przygotowują pływaków. Na dodatek, osoby, które już potrafią pływać mają możliwość kierować się tu, aby podwyższać uprawnienia i brać udział w konkursach. Lekcje odbywają się na 2 obiektach: CSA Politechniki Gdańskiej a także Jagatowym Wzgórzu.

Opiekunowie mają możliwość dowiedzieć się wszystkiego o lekcjach ze strony, wobec czego mają zwiększoną gwarancję, że pociechy zostaną wzorcowo przygotowane w szkoła pływania Gdańsk. W Internecie można odnaleźć informacje o zasadach uczęszczania na zajęcia, opłatach oraz przejrzeć fotografie z pływanie Gdańsk, zarówno z lekcji, ale też z udziału w zawodach. Sporo osób zapisuje się do „Na Fali”, gdyż akademia ta chwali się najlepszymi rekomendacjami. W obrębie prosperowania akademia organizuje też ciekawe wycieczki dla pociech.

+Reklama+

"NA FALI" Magdalena Górecka
ul. Wodna 11 A
83-000 Juszkowo
NIP:584-229-10-64
tel: +48 500 466 920
mail: nafali@onet.pl
 
Kontakt
nafali
woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.