Dzisiaj jest: 21.2.2024, imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

REMBET Sp. z o. o. - producent stropów prefabrykowanych

dodano: 2023.12.18 ważne do: 2024.03.17 wyświetleń: 31
Szczegóły ogłoszenia:

Przy budowie domów wykorzystuje się coraz częściej nowoczesne technologie, które mają za zadanie oszczędzenie pieniędzy i czasu. W ostatnich latach rosnącą popularnością cieszą się na przykład płyty stropowe, jakie są dużo bardziej praktyczne od normalnych stropów. Wszystko zaczyna się od przygotowania dokładnie potrzebnych wymiarów, i podesłania ich do fabryki.

W oparciu o nie producent zbrojeń budowlanych wykonuje wszystkie zamówione części zgodnie ze specyfikacją, a następnie w ustalonym terminie przywiezie na budowę. Montaż takiego stropu jest prosty i szybki, z uwagi na dużą wagę płyt jednak będzie wymagane użycie solidnego dźwigu. Nie trzeba jednak wcześniej robić żadnych zbrojeń czy szalunków, a jedynie w odpowiedni sposób przygotować ściany.

Po nałożeniu płyt w zasadzie od razu kontynuować można prace, co również stanowi dużą zaletę. Ta technologia cieszy się rosnącym zainteresowaniem, ponieważ umożliwia zaoszczędzenie dużej ilości czasu na organizacji wszelkich prac.

+Tekst Sponsorowany+

ZAKŁAD PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWY REMBET Sp. z o. o.
ul. Przemysłowa 3
63-600 Kępno
NIP: 6190008395
email: biuro@rembet.pl
tel. 627824335
 
Kontakt
Rembet
woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.