Dzisiaj jest: 29.11.2023, imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Potęga Umysłu - kursy dla dzieci Łódź

dodano: 2023.11.13 ważne do: 2024.02.11 wyświetleń: 6
Szczegóły ogłoszenia:
W jaki sposób wspomóc można swoje dziecko w rozwoju. Jest takie powiedzenie, że dziecko przychodzi na świat w formie białej kartki i dopiero kolejne etapy jego rozwoju i doświadczenia życiowe kształtują go na to, jakim będzie człowiekiem. Wychodząc z takiego założenia, należy poświęcić szczególną uwagę dziecku już w pierwszych etapach tej drogi. Obserwacja jego codziennego rozwoju, poznawania kolejnych rzeczy czy zmian pod wpływem najróżniejszych okoliczności przeważnie będzie główną rolą rodziców. Lecz przeważnie takie spostrzeżenia nie przekładają się na aktywne wspomaganie dziecka w codziennym życiu. Twierdzi się, że dopiero bardziej trudne momenty wymagają pomocy. A tak naprawdę nawet zwykłe czynności mogą służyć edukacyjnie. Jednak dorośli niejednokrotnie nie mają pojęcia co mogliby zrobić każdego dnia, aby maksymalnie stymulować rozwój swojego dziecka.

A można wspomóc się w tym zakresie, znajdując profesjonalne doradztwo. Wystarczy wyszukać odpowiednią ofertę w internecie, przykładowo po wprowadzeniu hasła kursy dla dzieci Łódź. Już parę spotkań może rzucić nowe spojrzenie na zachowania malucha, z jakimi warto popracować.

+Tekst Sponsorowany+

Gabinet psychoterapeutyczny
ul. Gdańska 91 bud. D, IV piętro
90-613 Łódź

Kursy, warsztaty i zajęcia dla dzieci
ul. Gdańska 91 budynek F, I piętro
90-613 Łódź

tel. 727687480
E-mail: info@potegaumyslu.pl
 
Kontakt
potegaumyslu
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.