Dzisiaj jest: 21.2.2024, imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Specjalistyczne mycie okien i czyszczenie dywanów - Wrocław

dodano: 2023.11.30 ważne do: 2024.02.28 wyświetleń: 41
Szczegóły ogłoszenia:

Zakład PORZĄDNI wyszczególnia w ofercie rzetelne mycie witryn i czyszczenie dywanów. Usługi realizowane są u klientów prywatnych a także w biurowcach. Pracownicy zajmujący się czyszczenie dywanów wrocław stosują sprawdzone środki do czyszczenia i przyrządy, jakie nie zostawią zabrudzeń. Na witrynie marki realizującej pranie dywanów wrocław można przejrzeć foto relacje z przykładowych realizacji oraz przekonać się, iż wszystko wykonane jest dokładnie.

Można także sprawdzić rekomendacje stałych klientów. Specjaliści mają odpowiednie środki, aby doczyścić dywany i wykładziny na równi z włókna sztucznego, ale też naturalnego. Jeśli chodzi o mycie witryn wrocław, kwota za usługę wyznaczona jest indywidualnie. Uzależniona jest ona od: stopnia zabrudzenia, powierzchni do mycia, wysokości na jakiej ulokowane są witryny oraz ich przystępności, jak i od faktu, czy klient ma jeszcze jakieś wymagania. Świadczenia wykonywane są jednorazowo lub regularnie.

+Artykuł Sponsorowany+

Porządni | Wrocław
Al. Hallera 128 53-203 Wrocław
Tomek +48 782 072 979
E-mail: firmaporzadni@gmail.com

 
Kontakt
PORZĄDNI WROCŁAW
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.