Dzisiaj jest: 30.5.2024, imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Strony internetowe przyjazne wyszukiwarkom

dodano: 2023.05.25 ważne do: 2023.08.23 wyświetleń: 49
Szczegóły ogłoszenia:
Strony internetowe przyjazne dla użytkowników i wyszukiwarek Oferujemy profesjonalne strony internetowe, mogą być to strony wizytówki dedykowane dla mniejszych firm, gdzie potencjalny klient zapozna się z ofertą. Znajdzie na niej dane kontaktowe, numer telefonu, adres e-mail, oraz formularz umożliwiający łatwy kontakt.

Tworzymy również sklepy internetowe, które umożliwiają dotarcie do milionów użytkowników internetu, kładziemy nacisk na funkcjonalność oraz intuicyjną obsługę. Zależnie od branży dopasowujemy nie tylko elementy graficzne, ale również funkcjonalności, umożliwiające łatwe znalezienie produktu, zapoznanie się z ofertą oraz zakup. Oferta sklepu internetowego jest czytelna, klient może obejrzeć zdjęcia w galerii, zapoznać się z opisem produktu. Dodatkowo może wybrać inne parametry produktu, takie jak kolor czy rozmiar, jak również wiele innych cech charakterystycznych dla danej branży. Właściciel sklepu otrzymuje platformę pozwalającą na łatwe zarządzanie sprzedażą. Dzięki temu obsługa dodawania produktów, zdjęć oraz cen jest niezwykle intuicyjna. Sprzedaż odbywa się na podstawie listy zamówień, raportów dotyczących płatności. Dostępne są także rozbudowane moduły dotyczące statystyk, które pozwalają na optymalizację wyników sprzedaży. Wdrażamy systemy płatności natychmiastowych obsługujących banki oraz BLIK.

Projektując serwisy internetowe skupiamy się na kilku płaszczyznach Najważniejszą rolą strony internetowej jest prezentacja oferty dotyczącej usług lub towarów. Dlatego należy przygotować odpowiedni tekst, który pozwoli klientom zapoznać się ze szczegółami. Ważne jest, aby rozwiać wątpliwości potencjalnych klientów, przykładowo przedstawić szczegóły techniczne. Warto pamiętać, że tekst zawarty na stronie przekłada się bezpośrednio na widoczność w wyszukiwarce Google. Dlatego przygotowując tekst należy wykorzystać tematyczne słowa kluczowe, przy czym treść powinna być naturalna dla czytelnika. Patrząc od strony klienta, warto zwrócić uwagę nie tylko na główne słowa kluczowe, ale także szczegółowe cechy produktu. Na przykład w branży budowlanej klientem będzie skrupulatny inżynier szukający dostawcy, posługując się specyfikacją projektu budynku. W wyszukiwarce poda nie tylko najważniejszą frazę, ale również wymiary oraz kod normy, certyfikatu czy atestu dotyczący materiałów budowlanych.

Podobna zasada będzie obowiązywała w przypadku serwisów internetowych z wielu branż. Nie można zatem zapominać o szczegółach zawartych w treści oferty. Myśląc o pozycjonowaniu skupiamy się również na strukturze strony. W przypadku firmy usługowej ofertę można umieścić na podstronie Usługi, lub też stworzyć kilka podstron, oddzielnie dla każdej usługi. Jak widzimy w wynikach wyszukiwania Google w przypadku usług wyszukiwarka często prezentuje konkretne podstrony danej strony/domeny. Dlatego zaprojektowanie optymalnej struktury ułatwi zaindeskowanie i pozycjonowanie poszczególnych usług. Analogicznie w przypadku sklepu internetowego warto przemyśleć strukturę kategorii, jakie będą indeksowane w wyszukiwarce Google.

Od strony technicznej strona internetowa musi obecnie spełniać szereg wymagań, dotyczących wyświetlania na urządzeniach mobilnych, poprawnego działania na różnych przeglądarkach internetowych. Optymalizacja techniczna przyspiesza ładowanie, co jest bardzo ważne w przypadku smartfonów. Należy również zadbać o płaszczyznę graficzną, dostosowanie grafik oraz zdjęć, dobranie odpowiedniej rozdzielczości. Nasza oferta dotyczy kompleksowej obsługi, w tym także hostingu, rejestracji domeny oraz bezpiecznego protokołu SSL, dostosowania regulaminu strony internetowej lub sklepu internetowego, polityki prywatności, klauzul dotyczących ciasteczek oraz przepisów RODO.

Projektujemy także rozbudowane portale internetowe dla firm oraz instytucji. Zespół RSO zdobywa doświadczenie, wdrażając wiele nowoczesnych rozwiązań, do tej pory stworzyliśmy ponad 200 stron oraz kilkadziesiąt sklepów internetowych. RSO to programiści, graficy, specjaliści SEO oraz copywriterzy, którzy w profesjonalny oraz przystępny sposób zaprezentują Państwa ofertę na stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 667 763 440
tel. 605 892 461
Kontakt
stronywww
cały kraj / Internet
Kontakt
Strona WWW: https://rso.pl
Podziel się:
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.