Dzisiaj jest: 19.7.2024, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
WYBIERZ JĘZYK

Zasady Gry

Autor: Marta Cyrkiel
Kategoria/cykl: literatura obyczajowa/romans
Typ okładki: miękka ze skrzydełkami
Stron: 300
Wydawca: Wydawnictwo Sabat
Rok wydania: 2024
Ocena:
Link do zakupu: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5119385/zasady-gry

Romans sportowy w książce tak czy nie? Ja muszę przyznać lubię takie historie, a wy?

Zasady gry” to najnowsza książka Marty Cyrkiel, która swoją premierę miała 27.06.2024r. i została wydana przez Wydawnictwo Sabat. W tej książce poznajemy Jade Jackson, która jest główną bohaterką książki. W wielu siedmiu lat Jade znienawidziła imię Drake. Jednak po latach  przewrotny los  postanawia połączyć ich ścieżki. Razem mają trenować drużynę małych trampkarzy . Dziewczyna jest bardzo przywiązana do swoich podopiecznych natomiast dla Drake to banda rozwrzeszczanych bachorów. Ich relacje są nie łatwe i pełne spięć. Jade postanawia też zorganizować koncert dla młodszego zawodnika, który uległ wypadkowi podczas drogi na mecz. Gdy nic nie idzie zgodnie z planem, to nagle pojawia się tajemniczy sponsor z własnymi planami. Tutaj idealnie sprawdzi się przysłowie, że od nienawiści do miłości jest tylko jeden krok i relacje naszej dwójki ulegają zmianie.  Gwarantuje że z tą książka nudzić się nie będziecie.

Bardzo nie spodobała mi się jego reakcja, więc zaczęłam zastanawiać się, o co może chodzić. Nie miałam czasu bawić się w kotka i myszkę. Tym bardziej że musiałam wracać na trening”.

Zasady gry” to nie tylko wciągający romans sportowy ale też mieszanka ciętego języka oraz zaskakujących zwrotów akcji. Marta Cyrkiel stworzyła historię od której ciężko jest się oderwać, pełna humorów z lekkim dreszczykiem emocji.

To moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i wiem że nie ostatnie. A was zachęcam do przeczytania tej książki. Ja jestem zachwycona!
Przekonajcie się sami !!!

 

Ps. Książka dedykowana dla osób 18+


 


Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.