Dzisiaj jest: 19.7.2024, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
WYBIERZ JĘZYK

Kiedy Cię spotkałam

Autor: Krystyna Mirek
Kategoria/cykl: literatura obyczajowa/romans
Typ okładki: miękka ze skrzydelkami
Stron: 304
Wydawca: Wydawnictwo Luna
Rok wydania: 2024
Ocena:
Link do zakupu: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5113729/kiedy-cie-spotkalam

W życiu nie chodzi o to, by przeczekać deszcz, ale tańczyć w jego kroplach”.

Kiedy Cię spotkałam” to nowa książka Krystyny Mirek, która swoją premierę miała 15 maja 2024 r. i został wydana przez wydawnictwo Luna. Główną bohaterką tej książki jest Magda Kornik, która samotnie wychowuje córkę Zuzę. Kobieta stara się jak może by jej córce nic nie zabrakło. Udziela korepetycji z języka polskiego by móc odłożyć trochę pieniędzy na studia Zuzy. Magda jest nauczycielką i jej życie jest monotonne i poukładane. Pewnego dnia dnia postanawia zmieniać coś w swoim życiu jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem. Kobieta się ukrywa i boi do wszystkich przyznać córce. Zuza natomiast trenuje pływanie i odnosi sukcesy sportowe. Na basenie poznaje Samuela i ta znajomość przeradza się w coś większego. Zarówno Magda jak i Zuza nie potrafią poradzić sobie w sytuacji , w której się znalazły. Magda poznaje Basię i Rafała jednak tutaj wychodzi jeden wielki galimatias.

Co było dalej, to już musicie przeczytać sami. Książka porywa już od pierwszych stron. Tajemnica tutaj goni tajemnicę.

Po co komu miłość? To tak okropnie bolało. Kilka krótkich chwil radości, a potem już tylko ogromne cierpienie. Kompletnie się nie opłaca”.

Kim są mężczyźni którzy szukają naszej bohaterki? Gwarantuje nudy tutaj nie zabraknie. Bardzo zaimponowała mi tutaj Zuza. Bardzo podobało mi się to jak rozmawiała z Cezarym, który myślał, że dzięki pieniądzom jest w stanie wszystko załatwić. Jego zachowanie i oczekiwania były bardzo wygórowane. Jeśli szukacie książki, która oderwie was od szarej rzeczywistości, to dobrze trafiliście. Tutaj tak dużo się dzieje, że miły wieczór z książką gwarantowany.

Sprawdźcie sami. Ja polecam!!!


Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.