Dzisiaj jest: 19.7.2024, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
WYBIERZ JĘZYK

Legenda

Autor: Jolanta Bartoś
Kategoria/cykl: horror
Typ okładki: miękka
Stron: 246
Wydawca: Wydawnictwo Literackie Białe Pióro
Rok wydania: 2024
Ocena:
Link do zakupu: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5113857/legenda

Legenda” to nowa powieść Jolanty Bartoś, która swoją premierę miała 17 maja 2024 r. Akcja rozgrywa się w Waliszewie gdzie przebywa Liliana zafascynowana baśniami o rusałkach, strzygach i demonach. W to samo miejsce przybywa też Rozalia, która pragnie odnaleźć swoją siostrę. Jest sceptycznie nastawiona do słowiańskich bóstw, o których opowiadała im babcia. Podąża śladem siostry, aż trafia do zajazdu w których wszystko się zaczyna…

Nagle wieczorne powietrze przeciął pisk przerażonego zwierzęcia i sprawił, że wszystko ucichło. Zamarli w przerażeniu, spoglądając na ciemny las. Wyglądał dużo straszniej niż w jasny dzień”.

Z jakimi demonami przyjdzie im się zmierzyć? By się tego dowiedzieć to już sami musicie doczytać. Ja gwarantuję, że ta książka nie da się tak łatwo odłożyć. Rollercoaster emocji będzie wam towarzyszył już od pierwszych stron. Powieść jest owiana tajemnicą, a bohaterowie zapadają nam w pamięci więc nudy tu nie będzie…

Jolanta Bartoś ma lekki styl pisania co sprawia, że przez tą baśń po prostu się płynie. Ja już jestem nią zachwycona i zachęcam byście przeczytali ją i Wy.


 


Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.