Dzisiaj jest: 29.11.2023, imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
WYBIERZ JĘZYK

Za białymi goździkami

Autor: Sara Alex
Kategoria/cykl: kryminał, sensacja, thiller
Typ okładki: miękka ze skrzydelkami
Stron: 262
Wydawca: Novae Res
Rok wydania: 2023
Ocena:

Anielin Brzask to główna bohaterka książki Sary Alex pt. ,,Za białymi goździkami''. 

Anielin mieszka w wynajmowanym mieszkaniu i jest na ostatnim roku studiów. Życie dziewczyny toczy się monotonnie. Lubi spędzać czas ze swoją przyjaciółką Anną.

Pewnego dnia w swojej ulubionej kawiarni zauważa pewnego mężczyznę, który bardzo ją interesuje. Ma on na imię Alan jest przystojny, szarmancki i stał się niewidomy w skutek wypadku samochodowego. Anielin jest nim zafascynowana i wcale nie przeszkadza jej jego niepełnosprawność. Przyjaciółka odradza jej związek z Alanem przez co lekko się poróżniły. Nasza bohaterka coraz bardziej angażuje się w znajomość z Alanem.

Zakochałam się. Wcześniej myślałam, że to przelotne zauroczenie, ale to zdecydowanie coś więcej. Czuję się przy nim inaczej – wyjątkowo”.

W jej życiu zajdą wielkie zmiany, a wszystko zacznie się od wizyty w domu ukochanego...

Co się wydarzy?

Czy Alan jest tym za kogo się podaje?

,,Za białymi goździkami'' Sary Alex to świetny debiut, od którego ciężko się oderwać, bo tak wciąga. Ta książka wywołała u mnie wiele emocji. Bohaterowie zostali świetnie wykreowani. Współczułam Anielin i byłam bardzo zła na Aleksa za to co zgotował naszej bohaterce.

Akcja goni akcję, a zakończenie zaskakuje.

Jeśli szukacie czegoś mocniejszego, co wciągnie was od pierwszej strony, to zachęcam Was do poznania twórczości Sary Alex.

Ja już przepadłam.


Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.