Dzisiaj jest: 29.11.2023, imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
WYBIERZ JĘZYK

Powrót wroga

Autor: Weronika Tomala
Kategoria/cykl: Niebezpieczna miłość #2
Typ okładki: miękka ze skrzydelkami
Stron: 368
Wydawca: Pascal
Rok wydania: 2023
Ocena:

,,Powrót wroga"" to druga część serii Niebezpieczna miłość. Autorka funduje nam tu niezwykły rollercoaster emocji. Jest to historia Franco i Giuli, których drogi splatają się w pewien zimowy wieczór. Mężczyzna postanawia pomóc rodzącej na przystanku kobiecie i nie spodziewa się, że od teraz zmieni się jego życie. Giulia przeszła wiele w swoim życiu i bardzo dużo wycierpiała.

Nikomu nie ufam. Nigdy nie będę mogła sobie na to pozwolić, bo poprzez zaufanie tracimy swoją obronną tarczę. A ludzie przypominają sępy, które rozerwą nas na kawałki, kiedy tylko znajda ku temu dogodną okazję”.

Jak potoczą się ich losy?

Czy dziewczyna będzie mogła spokojnie spojrzeć w przyszłość?

Mam wrażenie, że wszyscy dookola tylko coś knują, szepczą, oszukują mnie. Nie mam pojęcia, kto jest przyjacielem , a kto wrogiem”.

,,Powrót wroga" to poruszająca i łamiąca serce historia, która wzbudza ogrom emocji. Książkę czyta się błyskawicznie, a historia porusza i zapada w pamięci a bohaterowie zostali świetnie wykreowani.

Przeczytajcie sami!! Gorąco polecam!!!


Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.