Dzisiaj jest: 29.11.2023, imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
WYBIERZ JĘZYK

Zostań już na zawsze

Autor: Ilona Gołębiewska
Kategoria/cykl: literatura obyczajowa/romans
Typ okładki: miękka ze skrzydelkami
Stron: 318
Wydawca: Muza
Rok wydania: 2023
Ocena:

Kamila Bardo to główna bohaterka książki Ilony Gołębiewskiej pt. ,,Zostań już na zawsze”. Kobieta wróciła do Polski i w Warszawie postanawia ułożyć swoje życie. Ma pracę  w której może się wykazać i przyjaciółkę Adę. Jednak przewrotny los ma inne plany wobec naszej bohaterki, a jej życie zaczyna się komplikować. W pracy zostaje ofiarą mobbingu, a jej obecny związek przechodzi kryzys, w skutek czego wraz z Hubertem się od siebie oddalają, a na drodze Kamili staje ktoś o kim stara się zapomnieć. Dziewczyna po raz kolejny znajduje się na życiowym zakręcie. Postanawia nawiązać kontakt z bratem i odwiedzić rodzinne strony. Udaje się do Budlewic małej wioski na Mazurach. Od tego momentu w jej życiu zachodzi wiele zmian. Udaje jej się zmienić pracę, a także podejmuje się nadzorować rewitalizacji starego ogrodu brata, gdzie poznaje  Janka. Między nimi szybko nawiązuje się nić sympatii. Poznaje też swoją bratanicę Alicję, która jest oczkiem w głowie całej rodziny. Dziewczyna próbuje naprawić relacje z matką, jednak niektóre tajemnice wychodzą na jaw..

Co zrobi Kamila?

Czy jej relacja z Jankiem to coś poważnego?

By poznać odpowiedź na wyżej postawione pytania sami musicie po tę pozycje i doczytać. Gwarantuję, że się nie zawiedziecie. Autorka umiejętnie czaruje słowem. Wszystko jest dopracowane. Piękna okładka, która przyciąga wzrok. Historia została podzielona na rozdziały, które zostały przyozdobione. Wszystko to sprawia, że nie chcemy oderwać się od lektury.

,,Zostań już na zawsze'' to tajemnicza i pełna emocji historia o tym, że trzeba zapomnieć o przeszłości i skupić się na tym, co dopiero przed nami. Kto wie, może za kolejnym zakrętem czeka nas miłość?

Odkąd jesteś w moim życiu, wszystko wydaje mi się takie proste, spokojne i normalne. Jak choćby teraz to, że siedzimy w środku nocy, pada deszcz, a my jesteśmy szczęśliwi”.

 Ja książki Ilony Gołębiewskiej uwielbiam i każdą biorę w ciemno bo na żadnej się nie zawiodłam.

Przekonajcie się sami.

Ja polecam!!!

Zostań ze mną. Zostań już na zawsze – poprosił i był przekonany, że dokładnie to chciał jej powiedzieć od dawna”.


Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.