Dzisiaj jest: 19.7.2024, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
WYBIERZ JĘZYK

Odlotowe gołębie pożerają niebezpieczeństwo

Autor: Andrew Mcdonald, Ben Wood
Kategoria/cykl: komiks
Typ okładki: miękka
Stron: 224
Wydawca: Znak emotikon
Rok wydania: 2023
Ocena:

Odlotowe gołębie pożerają niebezpieczeństwo” to komiks. Jest to drugi tom ,, Odlotowych gołębi". W tej części przed naszymi bohaterami nie lada wyzwanie. Będą łapać przestępców, jeden nabija inne ptaki w butelkę. Podczas misji ratunkowej w taką pułapkę trafia jeden z członków drużyny.

Kto to robi i po co?

Gdy rozwikłają jedną zagadkę, to zaraz dostają zgłoszenie o ucieczce Strusia Postracha podczas akcji zostają rozdzieleni i trafiają w cztery różne zakątki świata.

Czyżby ktoś dopuścił się zdrady?

Niestety życie Maskoptaka zawiśnie na piórku, a przestępca kradnie z gniazda małe kosy.

Czy odlotowe gołębie odnajdą do domu? Czy uratują przyjaciela i porwane pisklęta?

Aby poznać odpowiedź na wyżej postawione pytania sami musicie doczytać.

,, Odlotowe gołębie'' to seria, która świetnie sprawdzi się u dzieci, które rozpoczynają przygodę z samodzielnym czytaniem. Czeka tu na nich szalona fabuła, zabawne ilustracje, a na końcu książki jest też ilustracja jak narysować Maskoptaka.

Gałązki dają gołębiom poczucie ciepła i bezpieczeństwa. To tak jakbyście napili się gorącej czekolady albo otulili szlafrokiem babci”.

Ta pozycja gwarantuje niezły ubaw. Sprawdzi się też jako prezent dla najmłodszych czytelników.

Przekonajcie się sami. Ja polecam!!


Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.