Dzisiaj jest: 29.11.2023, imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
WYBIERZ JĘZYK

Będę żyć

Autor: Maja Drożdż
Kategoria/cykl: literatura obyczajowa/romans
Typ okładki: miękka
Stron: 420
Wydawca: Dlaczemu
Rok wydania: 2023
Ocena:

Po raz kolejny dzięki uprzejmości i współpracy reklamowej z wydawnictwem mogłam przeczytać tę książkę i podzielić się z wami moją opinią.
"Będę żyć" to kontynuacja "Będę milczeć" autorstwa Mai Drożdż. Muszę przyznać,  że byłam nastawiona na inny przebieg wydarzeń,ale to nie znaczy, że książka mi się nie podobała. Oba te tomy trzeba  czytać po kolei,  ponieważ są że sobą ściśle powiązane.
Emily za namową Mary postanawia wrócić do Huston i ruszyć ze swym życiem do przodu. Spotyka się z przyjaciółmi Nate'a i angażuje się w sprawę, którą prowadzą. Pomimo sprzeciwu głównodowodzącego postanawia im pomóc, ale nie do końca zdaję sobie sprawę jakie konsekwencje przyniesie jej lekkomyślne zachowanie. Jej przeszłość odzywa się po raz kolejny i niepozwala rozpocząć normalnego życia.
Czy Emily uda się kolejny raz pokochać?
Czy pozna prawdę??
"Będę żyć" to świetnie zbalansowa powieść,  w której  poza poważnymi tematami znajdziemy sceny wypełnione humorem, zaufaniem i miłością.  Bohaterowie zostali świetnie wykreowani i  nie sposób ich polubić. Historia jest wciągająca i świetnie napisana. Kto zwleka z lektura drugiej części niech szybko nadrabia by dowiecieć się z jakim niebezpieczeństwem musi zmierzyć się nasza bohaterka.
Polecam!!!

Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.